•

Aktualności

Zwycięstwo w przerwie ligowej

• autor: Redaktor2, 2017-04-22 19:36

W dzisiejszym towarzyskim spotkaniu zawodnicy Sokoła zwyciężyli z B-klasowym KS Złoty Potok 3:1.

Trener Krawczyk miał do dyspozycji mocno okrojoną kadrę wspartą kilkoma zawodnikami młodzieżowymi.

Sam mecz miał przebieg raczej spokojny i widać było na pierwszy rzut oka sparingowy charakter spotkania. Niemniej jednak zawodnicy Sokoła kontrolowali spotkanie chociaż nasi rywale mieli kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia gola. W pierwszej połowie po składnej akcji Sokoła bramkę zdobył Maciej Wójcik, na początku drugiej połowy rzut karny na bramkę zamienił Sebastian Karoń a trzecią bramkę dla zawodników z Olsztyna zdobył trafieniem samobójczym zawodnik Złotego Potoku. W końcówce spotkania ręką w polu karnym zagrał Konrad Mizera i rzut karny pewnie wykorzystał napastnik rywali.

Za tydzień powrót do ligowych potyczek oraz mecz z Spartą Siedlec Duży w Olsztynie. Jesienią lepsi okazali się piłkarze z Siedlca. Czy uda się wyrównać rachunki za tamtą porażkę? Przekonamy się już w sobotę, serdecznie zapraszamy.