Sokół Olsztyn – Sparta Szczekociny 1:1

• autor: Mateusz Strączyński, 2015-08-24 15:09

Po nieudanej inauguracji nowego sezonu A-klasy (walkower w meczu z Kmicicem Kruszyna), w drugiej serii spotkań Sokół Olsztyn podzielił się punktami ze Spartą Szczekociny, remisując u siebie 1 – 1.

Mecz perfekcyjnie rozpoczął się dla przyjezdnych, którzy już w pierwszej akcji objęli prowadzenie. Gola „sprezentował” Spartanom grający na środku obrony Dariusz Górecki, który wyłożył piłkę napastnikowi rywali... z tego prezentu skwapliwie skorzystał Krzysztof Minor. Radość gości nie trwała jednak długo, bo jeszcze przed upływem pierwszych 15. minut Sokół wyrównał po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym przez Przemysława Masłonia.

Olsztynianie prezentowali się piłkarsko lepiej od swoich rywali, ale nie wykorzystując takich okazji, jaką w drugiej połowie miał rezerwowy Tomasz Mijas (uderzenie z powietrza do pustej bramki) trudno liczyć na trzy punkty. W ostatniej akcji spotkania bliski strzelenia zwycięskiego gola był jeszcze Michał Tomalski, ale zabrakło mu kilku centymetrów, by ulokować piłkę w siatce efektownym „szczupakiem”.

Sokół Olsztyn – Sparta Szczekociny 1 – 1 (1 – 1)
0 – 1 [1'] K. Minor
1 – 1 [13'] P. Masłoń (karny)

Sokół:
M. Woźniak – A. Wójcik, D. Górecki, K. Mizera, P. Lupa – K. Wesołowski, P. Masłoń, P. Krawczyk, D. Abucewicz (80. M. Tomalski) – S. Karoń, N. Strączyński (75. T. Mijas).
Pozostali rezerwowi: R. Buczkowski, T. Kała, A. Michalik.
Trener: P. Krawczyk.

autor: ~anonim 2015-08-25 22:34:58

avatar Szkoda, że taka nieszczegółowa relacja :/
Sokół był dużo lepszy ale z taką skutecznością to pozostaje walka o utrzymanie :/ ten mecz trzeba rozpatrywać w kategorii straconych 2 pkt.
oby następne mecze były lepsze

autor: ~gość kibic 2015-08-29 00:27:32

avatar Sz.P.Strączyński proszę oddać młodym ludzią stronę Sokoła Olsztyn będzie dużo lepiej , brak aktualizacji o zawodnikach ,informacje spóżnione ,to już koniec Pana pracy.

autor: ~Redakcja 2015-08-29 13:12:00

avatar Kibicu, przeczytaj dokładnie artykuł 'Pięć lat minęło'... zaznaczam tam, że czekam na propozycje współpracy przy prowadzeniu strony. Współpracy, bo nie zamierzam nikomu całkowicie oddawać strony. Póki co nikt się do mnie nie zgłosił.

autor: ~anonim 2015-08-29 15:04:00

avatar a co ty sobie myślisz twoje to prywatne, że nie zamierzasz.

autor: ~Redakcja 2015-08-29 15:58:10

avatar Tak właśnie myślę i co więcej właśnie tak jest :) Stronę założyłem sam, z własnej inicjatywy, nikt mnie o to nie prosił i wszystko co się na niej pojawia i zmienia od tekstów po wygląd jest moje. Klubowi strona się spodobała, więc stała się oficjalną.W każdym razie jeśli ktoś chce pomóc przy jej prowadzeniu, zapraszam.

autor: ~kibic. 2015-08-29 19:08:30

avatar To zamknij stronę ,klub nie jest Pana własnoscią i informacje o klubie też nie, a Pana widzimisię moze Pan robić sobie w skrze.

autor: ~anonim 2015-08-29 20:00:45

avatar ale się burdel zrobił .... wstyd !!!

autor: ~anonim 2015-08-29 21:03:38

avatar To trzeba poruszyć wójta to jest dobro gminy Olsztyn a nie prywata Strączyńskiego to jest wstyd na cały PZPN żeby jeden człowiek decydował o informacji klubowej.

autor: ~anonim 2015-08-29 21:09:46

avatar Tak z przypadku wszedłem na stronę Sokoła a nie moderatora i nie wiem czy to jest sokól olsztyn czy sokół straczyński.Naprawcie to bo to jest żenada.

autor: ~anonim 2015-08-31 01:32:01

avatar dobrze ze ktos cokolwiek chce tutaj pisac ;) !! takze szacun dla Gościa.. tyle w temacie !! a jak ktoś jest mądry na tyle żeby prowadzic lepiej strone to jak zostalo napisane wyzej.. zapraszamy do wspolpracy

autor: ~bff 2015-09-22 21:11:44

avatar Ludzie, co jest z Wami nie tak? Z tego co pamiętam to przez tyle lat P.Strączyński sam prowadził tę stronę, bez niczyjej pomocy. Zapomnieliście jak kiedyś wielce ogłaszaliście,że go uwielbiacie?Teraz, gdy P.Strączyńskiemu zaczęło się lepiej powodzić (i dobrze, bo jest genialnym redaktorem), wy naskakujecie na niego i hejtujecie?
Naprawdę... poniżej poziomu. P.Strączyński wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie więc polecam... M A Ś Ć N A B Ó L D U P Y