Po szesnastu kolejkach w klasyfikacji strzelców gr. II częstochowskiej A-klasy dziewięciu zawodników ma na swoim strzeleckim koncie dwucyfrowy wynik. Wśród nich jest jeden piłkarz Sokoła Olsztyn - Damian Lampa (14. goli). Prowadzi niezmiennie Łukasz Nowak z Czarnych Starcza, który w tym sezonie zdobył już 27. bramek.
klasa "A" - tabela klasa "A" - terminarz
Statystyki ligowe po 16. kolejkach:
Liczba rozegranych meczów: 96
Liczba goli: 446
Średnia goli na mecz: 4,64
Zwycięstwa gospodarzy: 49
Remisy: 9
Zwycięstwa gości: 38
Najwięcej goli strzelonych: 55 – Piast Przyrów
Najwięcej goli straconych: 57 – Orkan Rzerzęczyce, Polonia Unia Widzów
Najwięcej goli strzelonych u siebie: 30 – GLKS Siedlec Duży Gniazdów, Piast Przyrów
Najwięcej goli strzelonych na wyjeździe: 25 – Piast Przyrów
Najwięcej goli straconych u siebie: 25 – Orkan Rzerzęczyce, GLKS Siedlec Duży Gniazdów
Najwięcej goli straconych na wyjeździe: 38 – Polonia Unia Widzów
Najwięcej goli w meczu: 11 (LZS Mrzygłód - Unia Rędziny 6:5)
Najwięcej goli w kolejce: 37 – 13 kolejka
Najmniej goli w kolejce: 20 – 15 kolejka
NAJLEPSI STRZELCY A-KLASY:
IMIĘ I NAZWISKO | KLUB | LICZBA GOLI |
Łukasz Nowak | Czarni Starcza | 27 |
Mateusz Kopera | GLKS Siedlec Duży | 18 |
Radosław Szota | Sparta Szczekociny | 16 |
Damian Lampa | Sokół Olsztyn | 14 |
Kamil Smoleń | Piast Przyrów | 12 |
Norbert Biniek | Piast Przyrów | 11 |
Przemysław Malczewski | LZS Mrzygłód | 10 |
Michał Komorowski | Unia Rędziny | 10 |
Dawid Pitner | Unia Rędziny | 10 |
Mateusz Teodorczyk | Olimpia Huta Stara | 9 |
Kacper Kowalski | Kmicic Kruszyna | 9 |
Sebastian Karoń | Sokół Olsztyn | 9 |
Michał Sitek | Olimpia Huta Stara | 8 |
Paweł Kowalczyk | Olimpia Huta Stara | 7 |
Krzysztof Minor | Sparta Szczekociny | 7 |
Michał Tomalski | Sokół Olsztyn | 7 |
Sebastian Ostalski | KS Kotowice | 6 |
Tomasz Żydek | Sokół Olsztyn | 6 |
Dawid Skrzypczyk | Piast Przyrów | 6 |
Bartosz Nicewicz | Olimpia Huta Stara | 6 |
Wiktor Dobosz | Olimpia Huta Stara | 6 |
Łukasz Kowalik | GLKS Siedlec Duży | 6 |
Patryk Ślęzak | Sparta Szczekociny | 6 |
Strzelcy bramek w poszczególnych drużynach:
Piast Przyrów
I miejsce, 44 punkty, bramki 55 – 12
Kamil Smoleń – 12
Norbert Biniek – 11
Dawid Skrzypczyk – 6
Paweł Nowakowski – 4
Arkadiusz Lamch – 4
Robert Lamch – 4
Bartłomiej Wiśniewski – 3
Mateusz Wiśniewski – 3
Piotr Małasiewicz – 2
Michał Lamch – 2
Tomasz Smoleń – 1
Mateusz Piotrowski – 1
Filip Starczewski – 1
Olimpia Huta Stara
II miejsce, 36 punktów, bramki 48 – 24
Mateusz Teodorczyk – 9
Michał Sitek – 8
Paweł Kowalczyk – 7
Bartosz Nicewicz – 6
Wiktor Dobosz – 6
Łukasz Wlazło – 3
Krzysztof Marciniec – 3
Krystian Opiłka – 2
Konrad Galant – 1
Krzysztof Kopaczewski – 1
Kamil Brodowski – 1
Kamil Zasępa – 1
Sokół Olsztyn
III miejsce, 32 punkty, bramki 51 – 28
Damian Lampa – 14
Sebastian Karoń – 9
Michał Tomalski – 7
Tomasz Żydek – 6
Nicjo Strączyński – 4
Sebastian Hain – 3
Paweł Krawczyk – 3
Karol Magiera – 2
Przemysław Masłoń – 1
Marcin Świątek – 1
Dominik Słabosz – 1
KS Kotowice
IV miejsce, 27 punktów, bramki 31 – 19
Sebastian Ostalski – 6
Mateusz Gawroński – 5
Marcin Kwarciak – 4
Marcin Poznański – 3
Jakub Grabowski – 3
Karol Ostalski – 3
Łukasz Szczepanek – 2
Mateusz Michalczuk – 1
Sparta Szczekociny
V miejsce, 26 punktów, bramki 45 – 30
Radosław Szota – 16
Krzysztof Minor – 7
Patryk Ślęzak – 6
Grzegorz Walasek – 4
Patryk Brzóska – 4
Piotr Gała – 2
Damian Nowak – 1
Łukasz Boryń – 1
Mateusz Kapral – 1
Sebastian Szota – 1
Piotr Drożdżowski – 1
Sławomir Adamus – 1
Czarni Starcza
VI miejsce, 25 punkty, bramki 48 – 47
Łukasz Nowak – 27
Rafał Nowak – 5
Dawid Grzyb – 5
Łukasz Krzyczmanik – 4
Patryk Jędrzejczyk – 3
Piotr Śmietana – 1
Janusz Kamiński – 1
Marcin Zaręba – 1
Michał Kasprzyk – 1
Unia Rędziny
VII miejsce, 23 punktów, bramki 36 – 40
Michał Komorowski – 10
Dawid Pitner – 10
Kamil Gęsiarz – 3
Marcin Kawecki – 3
Michał Malczewski – 2
Oskar Sikora – 2
Michał Gradowicz – 2
Michał Maciejczyk – 2
Marcel Pitner – 1
Mateusz Mateja – 1
LZS Mrzygłód
VIII miejsce, 22 punkty, bramki 36 – 38
Przemysław Malczewski – 10
Błażej Gradek – 5
Mariusz Rembak – 4
Kacper Lewicki – 4
Krystian Motylewski – 3
Artur Stawiarz – 3
Michał Wysocki – 2
Marcin Krawczyk – 1
Grzegorz Jasiński – 1
Michał Kotyrba – 1
Michał Jawura – 1
Damian Majer – 1
GLKS Siedlec Duży Gniazdów
IX miejsce, 18 punktów, bramki 45 – 46
Mateusz Kopera – 18
Łukasz Kowalik – 6
Tomasz Jasnos – 4
Michał Chaładus – 2
Arkadiusz Brzozowicz – 2
Bartosz Kurek – 2
Marek Szyduk – 1
Karol Gałus – 1
Paweł Kasprzyk – 1
Patryk Winter – 1
Damian Michalik – 1
Daniel Wypart – 1
Tomasz Wacowski – 1
Kmicic Kruszyna
X miejsce, 14 punktów, bramki 32 – 48
Kacper Kowalski – 9
Artur Łągiewka – 5
Kamil Kluczny – 4
Sławomir Rolak – 3
Zdzisław Bodanka – 2
Bartłomiej Rybak – 2
Łukasz Serwa – 2
Mateusz Góra – 2
Jacek Włodarek – 1
Kacper Włodarek – 1
Kamil Rybak – 1
Orkan Rzerzęczyce
XI miejsce, 6 punktów, bramki 11 – 57
Bartłomiej Łudczak – 2
Adam Tasarz – 1
Dominik Wołek – 1
Marek Tkaczyk – 1
Dariusz Kałużny – 1
Mariusz Rak – 1
Rafał Mielczarek – 1
Mateusz Łągiewka – 1
Damian Woch – 1
Dawid Łągiewka – 1
Polonia Unia Widzów
XII miejsce, 6 punktów, bramki 8 – 57
Ernest Kuna – 4
Kamil Sadziak – 3
Patryk Włodarek – 1
* Statystyki są opracowywane w oparciu o informacje podawane na stronach internetowych poszczególnych klubów oraz przede wszystkim o elektroniczny system Extranet-PZPN.
A-klasa » Częstochowa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Sokół Olsztyn | 1:0 | LKS Kamienica Polska |
2019-11-09, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 |
dzisiaj: 143, wczoraj: 169
ogółem: 2 959 380
statystyki szczegółowe