Sokół Olsztyn - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sparta Siedlec Duży - Gniazdów - Sokół Olsztyn 1:6
  • Pilica Koniecpol - Mała Panew Cynków 4:1
  • Jura Niegowa - Kmicic Kruszyna 2:2
  • Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce 1:2
  • Piast Przyrów - Olimpia Huta Stara 2:3
  • LKS Kamienica Polska - KS Złoty Potok 2:3
  • Unia Rędziny - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4:2
  •        

Aktualności

Rozkład zimowych sparingów

  • autor: Redaktor2, 2018-01-08 21:44

Znany jest już wstępny terminarz zimowych sparingów drużyny seniorskiej przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Naszymi rywalami będą głównie drużyny z częstochowskiej okręgówki oraz jeden przeciwnik z A-klasy gr. I.

W pierwszych dwóch tygodniach nasi zawodnicy trenują cztery razy w tygodniu tj. poniedziałek, wtorek, środa oraz piątek.

 


Rozpoczęcie zimowego okresu przygotowawczego Sokoła!

  • autor: Redaktor2, 2018-01-05 16:49

W najbliższy poniedziałek 8-mego stycznia o godzinie 19:00 podopieczni Pawła Krawczyka rozpoczną przygotowania przed rundą wiosenną w sezonie 2017/2018. Jest to okres ciężkiej pracy fizycznej, poprawy wydolności, wytrzymałości oraz szybkości dla naszych piłkarzy przeplatany meczami sparingowymi. 


Ogłoszenie!

  • autor: Redaktor2, 2017-12-13 22:13

Gminny Ludowy Klub Sportowy "SOKÓŁ" zaprasza zainteresowane firmy do składania ofert na wykonanie boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Zrębice, gmina Olsztyn.

 


Archiwum aktualności


Mecz 2017-11-11, 13:00


herb Sparta Siedlec Duży-Gniazdów 1:6 herb Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży-Gniazdów   Sokół Olsztyn

Mecze Sokoła


Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sparta Siedlec Duży-GniazdówSokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży-Gniazdów 1:6 Sokół Olsztyn
2017-11-11, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Sparta Siedlec Duży - Gniazdów 1:6 Sokół Olsztyn
Pilica Koniecpol 4:1 Mała Panew Cynków
Jura Niegowa 2:2 Kmicic Kruszyna
Czarni Starcza 1:2 Orkan Rzerzęczyce
Piast Przyrów 2:3 Olimpia Huta Stara
LKS Kamienica Polska 2:3 KS Złoty Potok
Unia Rędziny 4:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 39, wczoraj: 226
ogółem: 1 602 245

statystyki szczegółowe