Sokół Olsztyn - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Sokół Olsztyn 1:5
  • KS Złoty Potok - Unia Rędziny 5:2
  • LKS Kamienica Polska - Olimpia Huta Stara 0:1
  • Orkan Rzerzęczyce - Piast Przyrów 1:5
  • Kmicic Kruszyna - Czarni Starcza 4:1
  • Mała Panew Cynków - Jura Niegowa 5:0
  • Sparta Siedlec Duży - Gniazdów - Pilica Koniecpol 0:3
  •        

Aktualności

Udany start Sokoła i niesamowity debiut Pawła Frądczaka

  • autor: Redaktor2, 2017-08-21 21:59

Sokół Olsztyn pewnie zwyciężył w pierwszym wyjazdowym spotkaniu z beniaminkiem Dąbrowianką Dąbrową Zieloną. Niesamowity debiut w Sokole zaliczył Paweł Frądczak, który 4-krotnie wpisywał się na listę strzelców!!!


Inaguracja sezonu w Dąbrowie Zielonej

  • autor: Redaktor2, 2017-08-18 18:00

Już w tę niedzielę Sokół Olsztyn rozpocznie zmagania w częstochowskiej A-klasie. Pierwszym rywalem będzie beniaminek rozgrywek Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, który w mijającym sezonie zdobył mistrzostwo B-klasy.


Młodzicy Sokoła szlifują formę na obozie w Milówce

  • autor: Redaktor2, 2017-08-17 14:47

W dniach od 16 do 21 sierpnia młodzicy Sokoła Olsztyn przebywają na przedsezonowym obozie sportowym w Milówce koło Żywca, gdzie szlifują formę przed startem rozgrywek.


Archiwum aktualności


Mecz 2017-08-20, 17:00


herb Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:5 herb Sokół Olsztyn
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona   Sokół Olsztyn

Mecze Sokoła


Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Reklama

Ostatnie spotkanie

Dąbrowianka Dąbrowa ZielonaSokół Olsztyn
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:5 Sokół Olsztyn
2017-08-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:5 Sokół Olsztyn
KS Złoty Potok 5:2 Unia Rędziny
LKS Kamienica Polska 0:1 Olimpia Huta Stara
Orkan Rzerzęczyce 1:5 Piast Przyrów
Kmicic Kruszyna 4:1 Czarni Starcza
Mała Panew Cynków 5:0 Jura Niegowa
Sparta Siedlec Duży - Gniazdów 0:3 Pilica Koniecpol

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Sokół Olsztyn - Pilica Koniecpol
Jura Niegowa - Sparta Siedlec Duży - Gniazdów
Czarni Starcza - Mała Panew Cynków
Piast Przyrów - Kmicic Kruszyna
LKS Kamienica Polska - Orkan Rzerzęczyce
Unia Rędziny - Olimpia Huta Stara
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - KS Złoty Potok

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 7, wczoraj: 332
ogółem: 1 558 786

statystyki szczegółowe